Tanıtım


 

 

CİHAN HASTANESİ, Kocaeli İl Merkezi Yenişehir Mah. Başak Cad. Özden Sok. Bekirpaşa\' da 9.000 m2 kapalı alana sahiptir. 17 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hastalarımızın hizmetindeyiz. Hastanemiz hekim ortaklı bir kurum olup 44 Hekim, 2 Diş Hekimi, 2 Eczacı, 2 Serbest Meslek sahibi olmak üzere toplam 50 ortağı bulunmaktadır. 

ÖZEL CANKATAN TIP MERKEZİ’NİN devamı olarak hizmete giren kurumumuzda 52 hekim görev yapmaktadır. Kuruluşunda 74 yatak olan kapasitemiz, doluluk oranlarımızın yüksek olması, geliştirerek sunduğumuz sağlık hizmetlerimiz ve halkımızın hastanemize gösterdiği teveccüh neticesinde kapasitemizi 120 yatağa çıkarmamıza neden oldu.

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen onay sonrasında, 20 Genel Yoğun Bakım Yatağı, 22 Yeni Doğan Yoğun Bakım Yatağı, 4 Koroner Yoğun Bakım Yatağı ve 74 Servis yatağı olmak üzere toplam 120 yatak kapasitesine ulaşmış olduk. Hastanemizde ayrıca, 4 Ameliyathane, 2 Doğumhane, gelişmiş Radyoloji ve Laboratuvar Üniteleri, Endoskopi Ünitesi, Uyku Laboratuvarı, tam donanımlı Odio Laboratuvarı, Sağlıklı Yaşam Kliniği, Alerji Laboratuvarı, EEG ve EMG Laboratuvarı, Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi, ESWT Ünitesi,  Estetik Birimi ile Uzmanlık gerektiren pek çok sağlık hizmeti verilmektedir. Hastanemiz, bu altyapı ile ilimizin en fazla yatak kapasitesine sahip özel hastanesi olmuştur. Bir sonraki aşamada ise sağlık turizmine yönelik çalışmalar yaparak ilimizde ve bölgemizde sağlık turizmini canlandırmaktır.

Bu test nerede yapılıyor ?