İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız; kurumumuza nitelikli iş gücü kazandırabilmemiz için doğru işe doğru insan, işe göre doğru insan seçmektir.

Bu doğrultuda; Hastanemiz insan kaynağı ihtiyacı, kuruma gelerek doldurulan başvuru formlarından veya info@cihanhastanesi.com.tr adresine gönderilen cv.lerin değerlendirilerek ilgili pozisyonun işe alım sürecine dâhil edilmesiyle karşılanmaktadır.

Seçme ve yerleştirme; belirlenmiş olan ihtiyaçlar doğrultusunda kurum değerlerimize uygun adaylar seçmek, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamaktır.

Eğitim ve Organizasyonel Gelişim; Personelimizin eğitim seviyesini arttırarak hastalarımıza en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Personelimiz işe alındığı ilk günden itibaren Oryantasyon, Genel ve Bölüm Uyum Eğitimi, Kalite Eğitimleri ve Zorunlu Mesleki Eğitimleri almakta olup, ayrıca ihtiyaç olması durumunda eğitim firmalarıyla da eğitim organizasyonları planlanıp, uygulanmaktadır. Yapmış olduğumuz eğitim organizasyonlarıyla amacımız; kişi performansının ekip performansına, ekip performansının da kurum performansına aktarılmasının sağlanmasıdır.

Kişisel Bilgiler

Ad Soyad

Doğum Tarihi

Doğum Yeri

Medeni Durum

Askerlik Durumu

İletişim Bilgileri

Adres

Telefon

E-mail

Öğrenim Durumu

Okul Adı Bölümü Mezuniyet Yılı Mezuniyet Başarı Derecesi
Lise
Üniversite
Yüksek Lisans

İş Deneyimleriniz

Kurum Adı Görevi / Ünvanı Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Ayrılma Nedeni

Yabancı Dil

Dil Okuma Seviyesi Yazma Seviyesi Konuşma Seviyesi
İngilizce
Rusça
Arapça

Bilgisayar / Program Bilgileri

Program Adı Seviye

Referanslarınız

Ad Soyad Kurum Adı Görev Telefon

Ek Bilgiler

Ehliyet

Engel Durumu

İşkurdan Faydalanabilirim

Başvuru Bilgileri

Çalışmak İstenilen Birimler

Talep Edilen Ücret

Fotoğraf

Fotoğraf Yükle(Max. 1 MB, JPG)

Bu test nerede yapılıyor ?