Cihan Güzellik


SİZDE YILLARA MEYDAN OKUYUN….

Zaman geçtikçe ve yaş ilerledikçe günden güne cildimizde değişiklikler meydana gelmektedir. Bu değişiklikler kişinin yaşına, cilt yapısına, yaşadığı bölgeye, yaptığı işe, strese, sigara ve alkol alışkanlığına, genlerine göre değişiklik göstermektedir. Şartlar ne olursa olsun er ya da geç hepimiz yaş almanın etkilerini aynalara baktığımızda hissediyor olacağız. Bu durumda kimimiz bu yaşanmışlıkların bıraktığı izlerden rahatsızlık duymazken, kimimiz görünümümüzün taze, genç ve duru olduğu günlere özlem duyar o günlere geri dönmek isteriz. Elbette o günlere geri dönmek, zamanı durdurmak imkansız, ancak yıllara meydan okumak elimizde…

Cihan Hastanesi Güzellik Birimi olarak son teknoloji cihazlarla, cilt yapınızı değerlendirip, size özeln hazırlanan uygulamalar ve sunduğumuz hizmetlerle, özlediğiniz, hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilmeniz için hizmetinizdeyiz.

DİOD LEDA

Leda Epi 808 epilasyonda tarama atışı teknolojisi ile tene temas etmeden jelsiz ve konforlu bir epilasyon deneyimi sunar. Tarama esnasında cilt Zimmer Cryo 6 sağuk hava cihazı tarafından soğutulur. Cihazda bulunan 4 farklı atış modu sayesinde hassas ciltler ve koyu ciltler dahil tüm cilt tiplerinde güvenli kullanım imkanı sunar.

SOPRANO ICE


Buz lazer uygulama esnasında cildi uzun süre etkili biçimde serinleten ıce teknolojisine sahiptir. Buz lazer cihazının başlığındaki soğuk safir uç uygulama esnasında cildi serinletir ve rahatlatır. Safir uç cilde temas ettiğinde buz gibi soğuktur ve cildi -3 dereceye kadar soğutur. Bu kontak soğutma sistemi hasta konforunu arttırarak uygulamaları hiç olmadığı kadar konforlu ve zevkli hale getirir, yan etki riskini minimuma indirir. Ciltte yanık ve leke oluşma riskini ortadan kaldırır.

SOĞUK LİPOLİZ

Soğuk lipoliz vücudun çeşitli bölgelerindeki orantıyı bozan istenmeyen yağ fazlalıklarının kalıcı olarak azaltılmasını sağlayan bir yöntemdir.Soğuk lipoliz cilt altındaki yağ dokusunun diğer dokulara zarar vermeden belli bir dereceye kadar soğutulması esasına dayanır. Yağ hücreleri soğuk lipoliz işleminde,soğuğa maruz kalınca programlanmış, hücre ölümü olarak isimlendirilen (apoptozis) oluşur ve geri dönüşümsüz bir şekilde yağ hücrelerinde azalma görülür. Ölü yağ hücreleri doğal yıkım süreci içerisinde vücuttan atılır.

PUMPKİN BAKIMI ( SİNDİRELLA BAKIMI )

Ana maddesi kabak olan pumpkin peel, cildinizi yenileyerek ciltteki kuruluk,yaşlanma ve akne promblemlerine karşı hücrelerin yenilenmesini sağlar. İçinde barındığı alfa hidroksi asit,cildin genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken,cilde yumuşaklık kazandırır.


HYDRAFACİAL NEDİR?

Yüz boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş,lekelenmiş,yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme,yenileme,nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir bakım işlemidir.
İnce çizgi ve derinleşmemiş kırışıklıkların tedavisinde de kullanılabilen hydrofacial,hücre metobolizmasını da arttırır.

DERMAPEN-PRP

Dermapen, cildin en üst tabakası olan epidermise zarar vermeden, cildin derinden yenilenmesini sağlayan bir mikro iğneleme yöntemidir. Amaç cildin kendi iyileşme mekanizmasını harekete geçirmektedir. Ayrıca hemen öncesinde uygulanacak prp'nin daha hızlı ve derine etki etmesini sağlar. Kan dolaşımını arttır. Kolajen artışıyla birlikte deriye hacim ve dolgunluk kazandırır.

Dermapenin kullanıldığı alanlar:

-İnce çizgilerin yok edilmesi
-Sivilce izleri tedavisi
-Cilt lekeleri tedavisi
-Göz çevresi morluk ve torbalanma tedavisi
-Kazayağı kırışıklıkları boyun dekolte ince kırışıkların tedavisi


ALTIN İĞNE-FRAKSİYONEL

Ameliyatsız yüz gençleştirme teknolojisi her geçen gün değişmekte ve yenilenmektedir. Yıllardır
cilt gençleştirme sıkılaştırma ve skar tedavileri amaçlı kullanılan radyofrekans enerjisi de bu alanda çok başarılı olan bir yöntemdir.

İĞNELİ RADYONFRAKANS TEKNOLOJİSİ NEDİR?


Fraksiyonel mikroiğneler 0,5mm den 3,5 mm ye kadar ayarlanabilen derinliklere inerek istenilen seviyede RF enerjisini ulaştırıp cilt altında sıkılaşma etkisi sağlarken cilt yüzeyini de mikro iğneler ile uyararak iyileşme sağlarlar.

İğneli Radyonfrakans Teknolojisinin Uygulama Alanları

-Yüz boyun gençleştirme sıkılaştırma (dekolte gençleştirme)
-Cilt yenileme ve gençleştirme
-Akne tedavisinde
-Gözenek sıkılaştırma
-Yara izi tedavisinde
-Çatlak tedavisinde
-Kol ve bacak sarkmalarının tedavisinde

BUNLARIN DIŞINDA;

DOLGU
BOTOX
LAZER EPİLASYON
KALICI MAKYAJ
SAÇ MEZOTERAPİSİ
CİLT TEDAVİLERİ VE GENÇLEŞTİRME İŞLEMLERİ
AKNE TEDAVİSİ
KAVİTASYON
AMELİYAT İZLERİNİ VE YANIK İZLERİNİ TEDAVİ EDEN FRAKSİYONEL LAZER UYGULAMASI

İşlemleri yapılmaktadır.

 

Bu test nerede yapılıyor ?